RU

Україна вжила заходів проти морських піратів

18.11.2008, 12:19

Сьогодні Україна вже вживає певних заходів для забезпечення безпеки своїх моряків, щоб уникнути повторення ситуації з "Фаїной". Про це розповів заступник Міністра транспорту і зв'язку України Ігор Урбанський під часІнтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

За словами І.Урбанського, в регіоні вже призначено патрулювання силами коаліційного флоту. "Зараз там роблять це французи, англійці, підійшло російське судно. Є вже декілька успішних відображень", - розповів І.Урбанський.

Заступник Міністра вважає, що піратство – це "справа соціальна". "Піратство завжди існувало, поки держава не починала з ним боротися. Захід сьогоднішнього дня – це патрулювання, ескортування, висадка груп спецназа на суднах, які пливуть у цьому районі", - додав він.

Що ж до участі омбудсмена Ніни Карпачевої в перемовинах із загарбниками "Фаїни", то, за словами замміністра, "такими речами повинні займатися професіонали". "Пані Карпачева як омбудсмен повинна стояти на варті захисту прав людини, але перемовини з піратами – справа професіоналів. Я не беруся оцінювати її дії, але взагалі, коли все це сталося, навколо цього було багато популістського галасу. Якби все це було тихо – процес пішов би спокійніше", - зазначив І.Урбанський.

Досьє на Ігоря Урбанського >>>

Усе про захоплення судна "Фаїна" >>>Цей захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини