RU

Україна втрачає $5 млрд. у рік через ДТП

11.05.2011, 18:10

За статистикою Всесвітній банк, щорічна утрата України від наслідків дорожньо-транспортних подій становить $5 млрд. Про це заявив глава правління Міжнародного фонду "Єдиний світ" Едуард Прутник (на фото - праворуч) на прес-конференції з нагоди дня офіційного відкриття в Україні Десятиріччя дій з безпеки дорожнього руху, оголошеного Генеральною Асамблеєю ООН.

Україна втрачає $5 млрд. у рік через ДТП

Він повідомив, що 30% гинуть у ДТП - чоловіки у віці до 30 років. "Найважливіше, що у своїй більшості це активні люди, які перебувають у продуктивному віці", - наголосив Е.Прутник.

Глава правління МФ "Єдиний світ" зазнчаив, що, крім серйозного психологічного чинника, проблема безпеки дорожнього руху є однією із складових питань національної безпеки України. "Це найсерйозніше питання, яким ми повинні займатися всі разом. На мій погляд, тільки консолідовані, спільні дії всіх гілок влади і зацікавлених організацій можуть дати позитивний результат", - сказав він.

Водночас він зазначив про необхідність стимулювання діяльності громадських організацій для активної участі у процесі. "Ще один важливий момент - робота з учнями. Починаючи з шкільної лави, закінчуючи спеціалізованими автошколами. Переконаний, що культура поведінки на дорозі, як пішоходів, так і водіїв, є основою безпеки дорожнього руху. Тільки комплекс спільних дій дасть необхідний результат", - додав Е. Прутник.

Прес-конференція "Десятиріччя дій: зупинимо смерті на дорогах", присвячена офіційному відкриттю в Україні оголошеного Генасамблеєю ООН Десятиріччя дій з безпеки дорожнього руху, було організовано Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні, Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація безпеки дорожнього руху" за підтримки Міністерства інфраструктури України і МФ "Єдиний світ".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини