RU

Україна все-таки перейде на зимовий час 30 жовтня

18.10.2011, 17:48
Україна все-таки перейде на зимовий час 30 жовтня - Фото
bf6214b7cdbb05410ac0242bf308affb.jpg

Україна все-таки перейде на зимовий час 30 жовтня
Верховна Рада анулювала своє рішення про скасування зимового часу. За визнання такою, що втратила силу, постанови "Про зміну порядку обчислення часу на території України" N9297 проголосували 295 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, виправити помилку вдалося тільки з другого разу - перше голосування нардепи провалили.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин перед голосуванням нагадав, що якщо раніше прийняте парламентом рішення буде відмінено, то залишиться в силі постанова Кабінету міністрів, відповідно до якої в останню неділю жовтня стрілки годинників буде переведено на годину назад. Згодом питання обчислення часу на території України буде врегульовано законом, проект якого підготує Кабмін.

"У процесі консультацій ми узгодили і зняли всі зауваження, які з цього приводу лунали. Тому у нас є можливість ухвалити зараз це рішення для того, щоб була визначеність і ясність і для державних установ, і для уряду, і для наших громадян", - сказав Литвин.

Нагадаємо, більше за інших за повернення "зимового часу" боролися депутати Закарпатської та Івано-Франківської обласних рад, які заявили, що час другого часового поясу є неприродним для громадян України, оскільки світловий день для жителів західних регіонів буде починатися о дев'ятій годині ранку. У зв'язку з цим 14 жовтня депутати Ужгородської міськради навіть ухвалили рішення, згідно з якою установам і підприємствам міста з 1 листопада пропонується починати роботу на годину пізніше, ніж загалом по Україні.

Депутатів облрад підтримав і голова МНС Віктор Балога, який не виключив, що постанову Верховної Ради від 20 вересня доведеться оскаржити в судовому порядку. "Рада пішла не просто проти здорового глузду. Парламентарі, по суті, скасували закони природи і знехтували наукою... Легким порухом руки депутати відмовили своїм співгромадянам в праві жити за природним розкладом, а не за штучними правилами", - сказав міністр, додавши, що народні депутати просто зобов'язані виправити цю помилку.

Верховна Рада VI скликання: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини