RU

Україна відмовилася від переходу на зимовий час

20.09.2011, 15:14
Україна відмовилася від переходу на зимовий час - Фото
084d83894d7c8bda5ca482be6ae95305.jpg

Україна відмовилася від переходу на зимовий час
Верховна Рада України ухвалила рішення відмовитися від практики переходу на зимовий і літній час. За постанову про зміну порядку літочислення на території України у вівторок проголосували 266 народних депутатів.

У постанові, автором якої виступив народний депутат Олег Надоша (Партія регіонів), сказано: "Верховна Рада постановляє встановити з 27 березня 2011 року на території України час другого часового пояса з додаванням однієї години".

У документі також сказано, що свою дію втратили попередні постанови, зокрема, про введення дії літнього часу від 1992 року і постанова про зміну порядку літочислення на території Українській СРСР від 1990 року. Перехід на літній час здійснювався в останню неділю березня, на зимовий - в останню неділю жовтня.

Народні депутати зазначають, що щорічний перехід на зимовий і літній час "викликає так званий тимчасовий стрес і негативно впливає на психологічний і фізичний стан людини, а це - більші витрати, ніж незначна економія електроенергії".

Потреба в прийнятті проекту виникла "у зв'язку з численними зверненнями громадян України про відмову від практики переходу на зимовий і літній час і з метою запобігти негативному впливу на здоров'я громадян внаслідок цього".

Нагадаємо, в цьому році від сезонного перекладу стрілок годин відмовилася сусідня Росія. Весною росіяни перейшли на літній час і до зимового вже не повернуться.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини