RU

Україна посилила радіологічний контроль на митниці

28.03.2011, 13:40

У зв'язку з катастрофічними подіями, які сталися в Японії, Державна екологічна інспекція посилила радіологічний контроль вантажів і транспортних засобів на всіх постах екологічного контролю на митниці. Також ситуація щодо перевищення радіаційного природного фону знаходиться на особливому контролі спеціальних підрозділів Мінприроди.

Як повідомляє прес-служба Міністерства екології і природних ресурсів, протягом трьох місяців 2011 року екологічні інспектори вже запобігли дев'яти переміщенням через державний кордон України вантажів із підвищеним радіаційним фоном.

Раніше глава МНС України Віктор Балога заявив, що після аварії на АЕС "Фукусіма-1" в Японії виник негативний вплив на світову екологію, оскільки рівень радіації постійно збільшується. Але прогноз розвитку обстановки залежить від багатьох змінних чинників, наприклад, сили і напряму повітряних потоків, інтенсивності опадів.

"Тому оцінка станом на сьогодні може істотно відрізнятися від того, як поведе себе заражене середовище завтра. Але хочу поставити крапку на заявах різних "експертів" і "екологів", які лякають людей екологічними наслідками для України від аварії на японських атомних станціях. Відповідально підтверджую: загрози для екології України від радіаційного зараження в Японії на сьогодні немає", - сказав глава МНС.

Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини