RU

Україна направляє у Лівію літак для евакуації своїх громадян

23.02.2011, 09:55
Україна направляє у Лівію літак для евакуації своїх громадян - Фото
a6406002f6b241cd108d026df6da679c.jpg

Україна направляє у Лівію літак для евакуації своїх громадян
Міністерство оборони і Міністерство з надзвичайних ситуацій 23 лютого забезпечать спеціальний авіарейс за маршрутом "Київ-Тріполі-Київ" для евакуації українських громадян з території Лівії. Про це повідомив журналістам Перший віце-прем'єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Першого віце-прем'єр-міністра, А.Клюєв зазначив, що механізми евакуації узгоджений на засіданні робочої групи, яка покликана оперативно вирішувати питання забезпечення безпеки громадян України на території держав Північної Африки і Близького Сходу.

Також Віце-прем'єр повідомив, що кількість громадян, які висловлюють бажання повернутися з Лівії в Україну, змінюється у режимі реального часу, тому подальша необхідність у додаткових авіарейсах буде визначатися з огляду на оперативну інформацію МЗС України і Посольства України у Лівії.

Крім того, А.Клюєв заявив, що відповідні міністерства і відомства готові зустріти українських громадян в аеропорту "Бориспіль" і у разі потреби тимчасово розмістити їх у Києві, а також доставити за місцем проживання в інші регіони України.

У свою чергу МЗС України забезпечуватиме складання списків громадян на евакуацію, їхній збір і безпечну посадку на літак у Лівії.

Нагадаємо, у Лівії не припиняються антиурядові виступи. Демонстранти зайняли декілька міст, де військові перейшли на бік протестуючих. У відповідь лівійська влада застосувала бойову авіацію, внаслідок чого, за повідомленнями ЗМІ, загинули понад двох сотень людей.

Андрій Клюєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини