RU

Україна може відмовитися від переходу на зимовий і літній час

09.09.2011, 10:12
Україна може відмовитися від переходу на зимовий і літній час - Фото
5395acc5fe93082f89b1dcb53cf82551.jpg

Україна може відмовитися від переходу на зимовий і літній час
Комітет з питань науки і освіти рекомендує Верховній Раді відмовитися від переведення годинників на літній та зимовий час. Відповідний проект постанови N8330 встановлює в Україні час другого часового поясу з доданням однієї години.

Як повідомляє інформаційне управління ВР, народні депутати зазначають, що щорічне переведення годинників на зимовий та літній час "викликає так званий тимчасовий стрес і негативно впливає на психологічний і фізичний стан людини, а це - більші витрати, ніж незначна економія електроенергії".

Зокрема, наголошувалося на засіданні, оскільки люди добре відчувають зміну біоритмів у природі, в періоди переведення годинників (навесні і восени) кількість звернень до лікарів зростає. Зміну біоритмів хворі люди відчувають набагато сильніше, ніж здорові - у них спостерігаються патологічні реакції. Переведення годинників для одних - це загострення хвороби, а для інших - просто дискомфорт.

Наразі, зазначалося при обговоренні, деякі країни світу вже відмовилися від переведення годинників на зимовий і літній час.

Потреба в прийнятті проекту виникла "в зв'язку із численними зверненнями громадян України про відмову від практики переведення годинників на зимовий і літній час та з метою запобігти негативному впливу на здоров'я громадян внаслідок переведення годинників на годину вперед і на годину назад".

Нагадаємо, в цьому році від сезонного переведення стрілок годинників відмовилася сусідня Росія. Весною росіяни перейшли на літній час і до осіннього вже не повернуться.

Верховна Рада VI скликання: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини