RU

Україна може посилити правила в'їзду іноземців у країну

06.10.2008, 17:03

З 1 січня 2009 року іноземці та особи без громадянства, швидше, будуть зобов'язані надати біометричні дані для в'їзду в Україну. Комітет Верховної Ради з закордонних справ підтримав законопроект № 3079 про внесення змін до статті 25 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства".

Як повідомляє Інформаційне управління апарату ВР, законопроект пропонує з 1 січня 2009 року встановити обов'язковим для іноземців та осіб без громадянства надання своїх біометричних даних під час оформлення в'їзної візи в дипломатичних представництвах і консульських установах України за рубежем, а також під час проходження прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон (якщо інше не передбачено законодавством України).

Визначення переліку необхідних даних і порядку їх надання пропонується віднести до повноважень Кабінету Міністрів України. Передбачається, що прийняття законопроекту сприятиме створенню умов для протидії нелегальній міграції і впровадженню системи ідентифікації іноземців та осіб без громадянства за біометричними даними.

Усі новини туристичного ринку - в проекті BIZ.liga.net>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини