Учені виявили навколо Марса уламки древньої планети

05.04.2017, 17:03
Учені виявили навколо Марса уламки древньої планети - Фото
Фото: EPA

Учені за допомогою телескопа в Чилі виявили навколо Марса 9 астероїдів, які можуть бути уламками стародавньої планети, зниклої мільярди років тому

Уламки зруйнованої планети, зниклої мільярди років тому, були знайдені на орбіті Марса. Про це пише The Daily Mail.

"Жменька астероїдів, що оточують червону планету, також відомих як "трояни", можливо, колись належала до давнього міні-світу", - йдеться в повідомленні.

Аналіз астероїдів показав, що всі вони складаються з того ж матеріалу, який, імовірно, був тілом планети, зниклої "під час великого зіткнення".

Всього навколо Марса виявлено дев'ять астероїдів, діаметр найбільшого з них - 2 км, діаметр інших коливається від 0,5 до 1,5 км.

Міжнародна група астрономів використовувала потужний і великий телескоп в Чилі, щоб детально вивчити астероїдний кластер навколо Марса. Один з астероїдів, названий "Еврика", був виявлений астрономами ще 25 років тому.

Учені відзначають, що виявлені астероїди існували з моменту виникнення Сонячної системи, коли розташування "планет, комет і небесних тіл виглядало зовсім по-іншому".

Читайте також: Учені NASA хочуть вирощувати їжу на Марсі

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить