Учені: Названий спосіб підвищення власної привабливості

06.04.2016, 15:53
Учені: Названий спосіб підвищення власної привабливості - Фото
Фото: соцмережі
Група нейробіологів з Університету Любека в Німеччині з'ясували, чому людей може нез'ясовно притягувати до інших людей, і звідки виникає раптова симпатія навіть до зовсім незнайомої людини. Як повідомляє Lenta.ru, результати дослідження опубліковані в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

Безліч людей відчували миттєвий потяг до когось іншому незалежно від його соціального статусу або сексуальної привабливості, проте мало хто здатний пояснити причини такого почуття. Вчені провели ряд експериментів, які показали, що за потяг відповідають певні нейронні схеми.

У дослідженнях брала участь група добровольців з 19 чоловіків і 21 жінки. Піддослідним показували відео з шістьма різними жінками, які демонстрували вираження страху або печалі. Потім учасників попросили визначити, які емоції були показані, і оцінити свою впевненість у відповіді. Щоб визначити ступінь, з якою зображені жінки залучали добровольців, випробовувані брали участь в опитуванні до і після показу відео. Наприклад, їх запитували, чи хотіли б вони зустрітися з показаною дівчиною, і чи могла б вона їх зрозуміти.

На другому етапі експерименту інша група добровольців також дивилася відео з жінками, однако при цьому вчені провели функціональну томографію їх головного мозку, щоб виявити активність тих нейронів, що беруть участь в системі винагороди. Потім нейробіологи об'єднали дані з обох дослідів.

Результати показали, що більшість піддослідних змогли правильно ідентифікувати емоції зображеної людини, і чим більше впевнені вони в цьому були, тим сильніше приваблювала їх жінка на відео. У їхньому мозку активувалися центри винагороди, коли вони розуміли, що можуть правильно розуміти почуття іншої людини.

Вчені також виявили, що виховання хоч і змінює інтелект дитини, але не назавжди.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников