Учені: мобільні телефони можуть містити небезпечні бактерії

17.02.2017, 17:58
Учені: мобільні телефони можуть містити небезпечні бактерії - Фото
d3330a52a8d5404e59b9aa46b045c72f.jpg

Фахівці попереджають, що, з огляду на те, що багато хто використовує свій телефон під час їжі, деякі інфекції можуть передаватися через рот

Мобільні телефони можуть містити небезпечні для здоров'я бактерії. Про це повідомляє Вестник здоровья.

"Дослідження, проведене в 2016 році, показало, що 42% австралійців використовують свій телефон в туалеті, в той час як серед американців таких було 75%. Хоча це може здатися проявом багатозадачності, фахівці попереджають, що насправді ви можете ризикувати своїм здоров'ям", - наголошується в повідомленні.

За словами дослідників, маленькі згини телефону можуть приховувати величезну кількість небезпечних бактерій, будучи для них теплиим і комфортним середовищем проживання.

Це бактерії включають в себе Salmonella, Е. coli, Shigella і Campylobacter.

Медики кажуть, що користувачі смартфонів також схильні до ризику поширення вірусів, таких як стафілокок, які можуть легко передаватися від твердих поверхонь.

"Навіть якщо ви не використовуєте свій телефон в туалеті, ви все ще тримаєте його в руках в той час, коли заходите туди або виходьте звідти, і цього достатньо, щоб потенційно небезпечні бактерії потрапили на ваш телефон, коли ви ще не вимили руки", - сказала лікар Анчіта Кармакар.

Фахівці попереджають, що, з огляду на те, що багато людей також використовують свій телефон під час їжі, деякі інфекції можуть передаватися через ротову порожнину.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих