RU

Убивцям таращанського прокурора дали 15 років

04.01.2011, 11:02
Убивцям таращанського прокурора дали 15 років - Фото
a6e8c0abd7dcad317c805b31ef856dcd.jpg

Убивцям таращанського прокурора дали 15 років
Обвинувачених в убивстві прокурору Таращанського району Київської області Сергія Мрука - братів Олеся и Олега Бугрій - засуджено на 15 років, а їх водія як спільника - на 10-ть. Про це пише газета "Сегодня".

Родичі братів не вірять у їх провину. Батько засуджених Володимир Бугрій вважає, що міліція має шукати справжніх злочинців, тому що у справі є багато розбіжностей. "Це дурість, що Олесь вбив або хотів убити свого начальника Сергія Петровича. Я знаю, що Олесь з Мруком було у добрих стосунках, вони товаришували, до того ж у слідства не будо ні свідків вбивства, ні доказів. Знайшли цапів відбивайлів и назвали їх винними. Мі подаємо апеляцію, зараз намагаємося прийти до тями. Можливо, вбивць треба шукати серед тих, хто пов'язаний с наркоторгівлею. Зі своїх джерел я знаю, що інформація про цих осіб була у ноутбуці Мрука, але після поховання ноутбук зник. Тепер я розумію скільки невинних людей знаходяться за гратами", - сказав він.

У Генеральній прокуратурі при цьому зазначили, що будуть вимагати для братів довічного ув'язнення. "Вимагати апеляції - це право родичів, ми також будемо апелювати, але для того,щоб покарання було ще жорсткішим. Прокуратура вимагає вищої, тобто довічного для винних в убивстві", - зазначили в пресс-службі ГПУ.

Нагадаємо, прокурор Таращанського району Київської області був убитий ввечері 27 вересня 2009 року у своєму кабінеті. В результаті вогнепального поранення він помер, не прийшовши до тями. За словами тодішнього Міністра внутрішніх справ Юрія Луценко, прокурор був вбитий "на замовлення" свого помічника. Міністр зазначив: "Це замовне убивство. Головна версія слідства - помічник районного прокурора замовив вбивство свого керівника своєму брату через неприязні стосунки на роботі".

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини