Убивці двох прийомних дітей на Луганщині дали 15 років в'язниці

29.03.2013, 13:35
Убивці двох прийомних дітей на Луганщині дали 15 років в'язниці - Фото
0b9ccd99ebe958430d1491420137b787.jpg

Одне з вбивств трирічних дочок мати зробила, будучи вагітною. Завдяки цьому більш суворе покарання їй не загрожує

Краснодонський міськрайонний суд Луганської області 26 березня засудив до 15 років позбавлення волі Світлану Оклей, яка вбила двох прийомних дочок, яким ледь виповнилося 3 роки. Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, чоловік Оклей Олександр засуджений до чотирьох років позбавлення волі, а старша дочка Юлія, яка допомагала приховати сліди злочину і брала участь у викраденні дитини, до чотирьох років з відстрочкою виконання вироку на три роки у зв'язку з вагітністю.

Прокуратура оскаржить вирок лише у випадку, якщо виявить якісь процесуальні порушення, оскільки покаранням державне обвинувачення задоволене. Більшого покарання для Оклей за законом просити не можуть - на момент вчинення одного із злочинів вона була вагітна.

Нагадаємо, сімейна пара з Краснодону виховувала п'ятьох власних дітей та трьох усиновлених. Оклей вбила першу усиновлену дитину в грудні 2010 року, другу - в лютому 2011-го. Вбивства сталися на тлі жорстокого поводження з дітьми в сім'ї, вважають у прокуратурі. На тілі третьої усиновленої дитини були виявлені множинні сліди побоїв та знущань.

Батьки викрали трирічну дівчинку, щоб замінити одну з убитих усиновлених дочок напередодні перевірки соціальних служб. Викрадену повернули додому неушкодженою.

Джерело: Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Можно ли меньше вредить здоровью, не бросив курить?