RU

Убивці двох прийомних дітей на Луганщині дали 15 років в'язниці

29.03.2013, 13:35
Убивці двох прийомних дітей на Луганщині дали 15 років в'язниці - Фото
0b9ccd99ebe958430d1491420137b787.jpg
Краснодонський міськрайонний суд Луганської області 26 березня засудив до 15 років позбавлення волі Світлану Оклей, яка вбила двох прийомних дочок, яким ледь виповнилося 3 роки. Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, чоловік Оклей Олександр засуджений до чотирьох років позбавлення волі, а старша дочка Юлія, яка допомагала приховати сліди злочину і брала участь у викраденні дитини, до чотирьох років з відстрочкою виконання вироку на три роки у зв'язку з вагітністю.

Прокуратура оскаржить вирок лише у випадку, якщо виявить якісь процесуальні порушення, оскільки покаранням державне обвинувачення задоволене. Більшого покарання для Оклей за законом просити не можуть - на момент вчинення одного із злочинів вона була вагітна.

Нагадаємо, сімейна пара з Краснодону виховувала п'ятьох власних дітей та трьох усиновлених. Оклей вбила першу усиновлену дитину в грудні 2010 року, другу - в лютому 2011-го. Вбивства сталися на тлі жорстокого поводження з дітьми в сім'ї, вважають у прокуратурі. На тілі третьої усиновленої дитини були виявлені множинні сліди побоїв та знущань.

Батьки викрали трирічну дівчинку, щоб замінити одну з убитих усиновлених дочок напередодні перевірки соціальних служб. Викрадену повернули додому неушкодженою.

Джерело: Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини