Uber звільнила ще 3000 осіб. Штат компанії скоротився вже на чверть

19.05.2020, 14:04
Uber звільнила ще 3000 осіб. Штат компанії скоротився вже на чверть - Фото
Фото Uber

Компанія Uber вирішила звільнити ще 3000 співробітників, щоб подолати викликану пандемією коронавірусу кризу. Про це йдеться в листі генерального директора компанії Дари Хосровшахі співробітникам, передає The Wall Street Journal.

На початку травня Uber оголосила про плани скоротити понад $1 млрд витрат і звільнити 3700 працівників відділів персоналу та клієнтської підтримки. Разом із новими скороченнями компанія втрачає близько 25% штату менш ніж за місяць. Загалом в Uber працювали 26,9 тисяч осіб. При цьому водії не рахуються - вони співпрацюють з компанією як підрядники.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Uber також може продати деякі непрофільні активи: сервіс із підбору персоналу Uber Works і розробку безпілотних автомобілів, в яку Uber інвестувала сотні мільйонів доларів.

Через викликані пандемією коронавірусу обмежувальні заходи, кількість поїздок в Uber у квітні глобально знизилася на 80% порівняно з квітнем минулого року. До пандемії саме цей сервіс забезпечував три чверті виручки компанії. В умовах ізоляції більш затребуваним став сервіс із доставки їжі Uber Eats, але доходи від нього і близько не підходять до того, щоб покрити витрати компанії, сказав у своєму листі Хосровшахі.

Хочете копнути глибше? Чому насправді Uber Eats пішов з України, та хто займе їхнє місце

"Ми повинні вжити цих жорстких заходів, щоб твердо стояти на ногах, щоб забезпечити наше майбутнє, і продовжити нашу місію", - зазначив гендиректор Uber.

  • З 18 травня Uber ввів в Україні нові заходи безпеки. Водій, на якому немає маски або іншого засобу захисту, не зможе вийти на лінію.
  • Глава сервісу Дара Хосровшахі відмовився від базової зарплати до кінця 2020 року. У 2019 вона досягла $1 млн, хоча основну винагороду топ-менеджер отримав у вигляді бонусів і акцій. З Uber вже пішов головний технічний директор Туан Фам, який працював у компанії з 2013 року. У його відділі планували скоротити 800 осіб, говорили джерела.

Читайте російською: Uber уволила еще 3000 человек. Штат компании сократился уже на четверть

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?