RU

Uber не дозволить водіям працювати без маски

14.05.2020, 16:01
Uber не дозволить водіям працювати без маски - Фото
Фото: Uber

Водій, на якому немає маски або іншого засобу захисту, не зможе вийти на лінію Uber, починаючи з наступного тижня. Про це компанія Uber повідомила редакції Liga.Tech.

Всім користувачам, водіям і кур'єрам Uber в Україні буде представлена ​​спеціальна інформація про безпеку, а також функція перевірки дотримань заходів безпеки перед поїздкою.

Хочете копнути глибше? Чому насправді Uber Eats пішов з України, і хто займе їхнє місце

"Ці нові заходи безпеки стануть доступними в понеділок, 18 травня, і будуть діяти до кінця червня, коли вони будуть переглянуті на основі актуальних рекомендацій від місцевих органів охорони здоров'я", - повідомляє компанія.

"В Україні водіїв проситимуть зробити селфі, щоб переконатися, що вони носять маску або інший засіб захисту, за допомогою технології перевірки, вбудованої в додаток. Водій, на якому немає маски або іншого засобу захисту, не зможе вийти на лінію. Від водіїв також буде вимагатися підтвердження того, що вони вживають додаткових заходів безпеки, таких як регулярна дезінфекція свого автомобіля і надання дезинфікуючого засобу для рук своїм пасажирам", - розповіли в Uber.

Фото Uber

"У той же час, користувачам в додатку також будуть нагадувати про заходи безпеки перед поїздкою. Пасажирів попросять носити маски, обробляти руки перед початком поїздки дезинфектором, сидіти на задніх сидіннях автомобіля і тримати вікна відкритими для провітрювання", - пояснює компанія.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

  • Uber вирішила скоротити штат на 14%, роботи позбудуться 3700 чоловік. В цілому в Uber працюють 26,9 тисяч осіб. Раніше сервіс повідомляв про те, що деякі співробітники будуть відправлені в неоплачувану відпустку, а деяким буде скорочено зарплату. За даними ЗМІ, в квітні 2020 року кількість замовлень в Uber глобально впала на 80% порівняно з минулим роком.
  • Глава сервісу Дара Хосровшахі відмовився від базової зарплати до кінця 2020 року. У 2019 вона досягла $1 млн, хоча основну винагороду топ-менеджер отримав у вигляді бонусів і акцій. З Uber вже пішов головний технічний директор Туан Фам, який працював в компанії з 2013 року. У його відділі планували скоротити 800 осіб, говорили джерела.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини