У зоні відчуження помітили птицю з Червоної книги: фото

01.03.2017, 16:49
У зоні відчуження помітили птицю з Червоної книги: фото  - Фото
Сичик-горобець (фото - dazv.gov.ua)
У зоні відчуження вперше фотографічно зафіксували сичика-горобця, який занесений до Червоної книги. Про це повідомили в прес-службі Державного агентства з управління зоною відчуження.

"Статус присутності цього птаха на території зони відчуження досі залишався невизначеним. Нам були відомі лише поодинокі випадки її реєстрації", - повідомив експерт Українського центру дослідження хижих птахів Сергій Домашевський.

У зоні відчуження помітили птицю з Червоної книги: фото

У зоні відчуження помітили птицю з Червоної книги: фото

У зоні відчуження помітили птицю з Червоної книги: фото

Сичик-горобець (фото - dazv.gov.ua)  Вченим вдалося підманити сичика-горобця 17 лютого 2017 року на території Товстолесівського лісництва під час проведення орнітологічних моніторингових досліджень на території зони відчуження. Для пошуку птахів вчені встановлювали їх розташування за допомогою програвання голосів птахів на портативному аудіопрогравачі.

Орнітологи відзначають, що через те, що на території зони обмежене ведення господарства і практично повністю відсутнє населення, там з'явилося дуже багато місць, придатних для гніздування хижих птахів.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса