У Японії реанімували заморожену 30 років тому тварину: відео

18.01.2016, 14:01
У Японії реанімували заморожену 30 років тому тварину: відео - Фото
Фото: astronoo.com
У Японії біологи повернули до життя тварину, яка пробула в стані глибокої заморозки 30 років. Про те, що експеримент завершився успіхом, рапортували в Національному інституті полярних досліджень в Токіо, пише місцева редакція
The Wall Street Journal.

Відповідно до опублікованої в журналі Cryobiology доповіді, вчені знайшли тихоходок ("водяних ведмедів") під час експедиції до Антарктиди в 1983 році, після чого вирішили заморозити їх до -20 градусів Цельсія.

Тварини були розморожені в травні 2014 року. Повернута до життя тихоходка через якийсь час дала потомство, відклавши 19 яєць, 14 з яких вилупилися. Дефектів у потомства відзначено не було.


Тихоходок вважають одними з найживучіших живих організмів. Раніше в експериментах ці істоти розміром близько 1 мм залишалися живими протягом 20 місяців при температурі -193 градуси за Цельсієм, після восьмигодинного охолодження рідким гелієм (-271 *С) і після нагрівання до 100 *С.

Також тихоходки здатні переносити іонізуюче випромінювання в 570 кілорентген: при такому опроміненні їх гинуло тільки 50%. Смертельна доза для людини - близько 5 кілорентген.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ОлигархиРоттердам+: формула любви за 39 млрд грн. История от НАБУ, как спасали империю Ахметова