RU

У вишах продовжили термін прийому документів на бюджет

04.08.2017, 14:55
У вишах продовжили термін прийому документів на бюджет - Фото
b13cbd8278a90ac4f507b0fcbbc2225f.jpg
Для абітурієнтів, які отримали рекомендацію до зарахування на бюджетні місця, продовжили час прийому оригіналів документів у приймальних комісіях вузів до 18:00 5 серпня 2017 року. Відповідний лист Міністерство освіти і науки направило керівникам вищих навчальних закладів сьогодні, 4 серпня, повідомляє прес-служба відомства.

"У Міносвіти надходять численні звернення абітурієнтів з проханням продовжити термін подачі документів на бюджет. Мотиви різні, зокрема, вони пов'язані з приїздом в інші міста, якщо дитина отримала рекомендацію на зарахування до вищих навчальних закладів не поруч з будинком", - зазначив директор департаменту вищої освіти міністерства Олег Шаров.

Списки зарахованих, які виконали всі вимоги до зарахування та вчасно подали оригінали документів до приймальних комісій вищих навчальних закладів, повинні бути оприлюднені не пізніше 12:00 7 серпня.

Невикористані місця будуть надані пільговим категоріям абітурієнтів, відзначили в Міносвіти.

Читайте також: Особистий кабінет абітурієнта став доступний в мобільному додатку

"Абітурієнти, які вступали на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо абітурієнти, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету або не принесуть вчасно оригінали необхідних документів", - підкреслили в міністерстві.

Переведення на вакантні місця державного і регіонального замовлення буде відбуватися до 18 серпня 2017 року.

Всього рекомендування до зарахування на бюджет отримали 60 тисяч 925 абітурієнтів.

1 серпня 2017 року Міносвіти оприлюднило списки абітурієнтів, які отримали рекомендацію до зарахування на місця державного замовлення у ВНЗ.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини