У Великобританії знайшли ліки, що продовжують життя собак

28.10.2016, 12:45
У Великобританії знайшли ліки, що продовжують життя собак - Фото
Фото: EPA

Домашні собаки можуть жити на 15 місяців довше, якщо давати їм таблетки Пімобендан

Домашні собаки зможуть жити на 15 місяців довше, якщо давати їм таблетки Пімобендан. Про це повідомили дослідники з Королівського ветеринарного коледжу в Великобританії, повідомляє Guardian.

За статистикою, в одній лише Великобританії близько 250 тисяч домашніх собак страждають від пороку мітрального клапана. Він спостерігається у кожної дванадцятої собаки.

До цього захворювання найбільше схильні  невеликі собаки, такі як кінг чарльз спаніель, такси, пуделі і тер'єри.

Препарат вже доступний у Великобританії, але, його, як правило, використовували тільки після того, як вже поставлений діагноз. Нове дослідження показало, що приймати його слід ще до початку хвороби, це допоможе значно уповільнити розвиток серцевих проблем.

Ветеринарне дослідження показало, що прийом Пімобендана затримує розвиток пороку мітрального клапана приблизно на 15 місяців, що еквівалентно 8-9 років життя у людей.

Професор ветеринарної кардіології Королівського ветеринарного коледжу Адріан Босвуд заявив: "Це великий прорив в лікуванні і може продовжити життя собак по всьому світу".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні