RU

У вчителя приймають людей з судимостями та хуліганів

18.12.2012, 14:41
У вчителя приймають людей з судимостями та хуліганів  - Фото
398483800289680c642286af39701586.jpg
У деяких школах Київської області працюють вчителі, які мають не зняту чи не погашену в установленому законом порядку судимість, встановила проведена прокуратурою перевірка.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі прокуратури Київської області, в одній зі шкіл Білоцерківського району працює вчитель, раніше засуджений за перевищення службових повноважень і підробку документів.

У школах Ставищанського району працюють два раніше засуджених педагоги. Один поставав перед судом за злочин, пов'язаний з незаконним обігом наркотиків, інший - за службову недбалість.

Також встановлено численні факти залучення вчителів до адміністративної відповідальності. Наприклад, педагоги розпивали алкогольні напої в громадських місцях з неповнолітніми, здійснювали хуліганські дії, насильство в сім'ї і т.д.

"Допуск до педагогічної діяльності таких осіб суперечить основним принципам освіти і грубо порушує права учнів на належне виховання в дусі миру, терпимості, гуманності", - зазначають в обласній прокуратурі.

Прокуратура внесла подання з вимогою усунути виявлені порушення і притягнути до відповідальності керівників головного управління освіти і науки, які допустили до педагогічної діяльності таких працівників, а також поставила питання щодо їхнього звільнення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини