У топ-50 вузів потрапили 2 університети України

21.10.2015, 12:50
У топ-50 вузів потрапили 2 університети України - Фото
Фото: univ.kiev.ua
Два вищих навчальних заклади України потрапили до переліку кращих університетів в 20 країнах Європи та Центральної Азії, що розвиваються. Рейтинг вузів опублікований на сайті британської компанії Quacquarelli Symonds (QS).

Згідно з оприлюдненим переліком, Київський національний університет імені Тараса Шевченка зайняв 39 рядок у рейтингу. Національний технічний університет КПІ розмістився на 48 позиції в списку.

Крім того, до рейтингу 150 найкращих вищих навчальних заклади країн Європи і Центральної Азії потрапили такі українські вузи, як Національний харківський університет імені Каразіна, що розташувався на 55 місці, Сумський державний університет, який зайняв 89 рядок у списку, Харківський політехнічний інститут, який потрапив на 93 місце, Національний університет Львівська політехніка, що розмістилася на 96 місці і Донецький національний університет, який зайняв 98 сходинку.

Всього були проаналізовані дані 500 університетів з 20 країн країн Європи та Центральної Азії, що розвиваються. Перше місце зайняв Московський державний університет імені Ломоносова.

Читайте також: Українські університети опустилися в рейтингу кращих вузів світу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского