RU

Подарована Тимошенко Тигрюля привела чотирьох тигренят

07.05.2012, 10:45
Подарована Тимошенко Тигрюля привела чотирьох тигренят - Фото
Фото: comments.ua
Самка тигра-альбіноса Тигрюля, подарована Ялтинському зоопарку "Казка" українським екс-прем'єром Юлією Тимошенко, привела потомство. Вчора вранці в клітці, яку сама знаменита тигриця країни ділить зі своїм нареченим з Франції Патрісом, співробітники зоопарку виявили чотирьох малюків - три хлопчики й одну дівчинку. Про це сайту Крым.Комментарии повідомив директор зоопарку Олег Зубков.

"Чотири малюка - це, звичайно, багато. Не один і не два, як зазвичай народжуються у тигрів. Для перших пологів - це більш ніж прекрасний результат. Вони живі-здорові, все з ними прекрасно. Це перший випадок народження білих тигрів в Україні за всю історію існування зоопарків. Історія білих тигрів бенгальських придбала своє продовження. Тепер їх не два, а цілих шість у Україні! " - говорить директор зоопарку.

Потомство Тигрюлі здорове. Найменший хлопчик важить 950 грамів, найбільший - 1300. Тигренят відселили від батьків.

"Ми дуже переживаємо, що вона ще молода мама, недосвідчена. Вона їх облизала, обсушила, але ми дуже переживаємо, що в неї або молока не вистачить, або Патріс щось зробить, тому ми їх забрали і годуємо самі, через кожні 2 години", - розповідає Зубков.

За його словами, про вагітність Тигрюлі співробітники зоопарку знали, але інформацію тримали у таємниці: "Ми знали, що вона вагітна, але пам'ятаючи минулу її помилкову вагітність, не стали розбурхувати громадськість і вирішили - поки не народить, не будемо повідомляти".

Імен у дитинчат Тигрюлі поки немає, в зоопарку планую оголосити конкурс.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини