RU

У суді Павличенко на питання прокурора відповідає речівками

23.01.2013, 13:15
У суді Павличенко на питання прокурора відповідає речівками - Фото
Дмитро та Сергій Павличенки
Дмитро Павличенко під час засідання Апеляційного суду Києва на всі запитання прокурора в суді відповідає речівкою: "Свободу Павличенкам! Фальсифікаторів - за грати!".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в своїх поясненнях Павличенко заявив: "Ні я, ні мій син до даного злочину не маємо ніякого відношення. Пан Зубков нас власності не позбавляв, а хто позбавляв - прокуратура приховує. Жоден свідок нас не впізнав. Всі речові докази з'явилися після нашого затримання. Тож ніяких доказів і доказів у звинувачення немає".

Павличенко також підкреслив, що суд першої інстанції не взяв до уваги його алібі. Він заявив, що знаходився під час вбивства судді Зубкова будинку і вів телефонні переговори зі своїм адвокатом.

Павличенко наголосив, що у зв'язку з відсутністю доказів його провини, предмета спору немає, і на всі питання прокурорів він буде відповідати однією фразою "Свободу Павличенкам! Фальсифікаторів - за грати!".

Зокрема, прокурор поцікавився у Дмитра Павличенко, де він був 21 березня 2011 року о 17:00, де був його син в цей час, хто може підтвердити їх алібі і так далі. На всі запитання прокурора Павліченко відповідає: "Свободу Павличенкам! Фальсифікаторів - за грати!". Павличенко додав, що на питання суду він готовий відповідати в повному обсязі.

Нагадаємо, сьогодні в Апеляційному суді Києва почалося судове засідання з розгляду апеляційної скарги Дмитра та Сергія Павличенко, засуджених за вбивство судді Сергія Зубкова. Минулого тижня Апеляційний суд Києва задовольнив клопотання представників державного обвинувачення про проведення частково судового слідства по даній справі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини