RU

У Севастополі перекриють рух через 250-кілограмову бомбу

09.01.2013, 16:24
У Севастополі перекриють рух через 250-кілограмову бомбу - Фото
ФАБ-250 (фото - modernforces.ru)
Міліція Севастополя попереджає мешканців та гостей міста про обмеження руху в четвер у Севастополі і його околицях у зв'язку з запланованим транспортуванням на полігон для подальшого знищення фугасної авіабомби ФАБ-250 часів війни, - повідомляє Управління МВС у Севастополі.

Вибухонебезпечний предмет був виявлений в районі будинку 53-В на вул. Сімонок при проведенні земляних робіт. Фахівці МНС, оглянувши бомбу, встановили, що детонатор знаходиться в бойовому стані. Знищити бомбу на місці не представляється можливим, тому що поруч знаходяться житлові будинки. Розмінування на місці також може призвести до мимовільного вибуху.

З моменту виявлення бомби і до теперішнього часу співробітники севастопольської міліції забезпечують охорону вибухонебезпечного предмету. Під час транспортування авіабомби до полігону поблизу селища Хмельницьке буде обмежено рух пішоходів і всіх видів транспорту, включаючи громадський, за маршрутом: з вул. Сімонок по вул. Челюскінців через селища Любимівка, Фруктове, Сімферопольське шосе, об'їзна м. Інкерман, Ялтинське кільце, по дорозі Ялта-Севастополь, селище Хмельницьке у бік Штурмове.

Співробітники севастопольської міліції звертаються до жителів Севастополя та гостей міста по можливості змінити маршрут свого пересування, щоб уникнути скрутних ситуацій. По завершенню проведених заходів обмеження в русі буде знято.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини