RU

У РНБО заявили про тяжке становище в системі водопостачання

15.04.2013, 12:48
У РНБО заявили про тяжке становище в системі водопостачання - Фото
Андрій Клюєв
В аварійному і ветхому стані знаходяться близько 37% водопровідних мереж, а втрати води в системах водопостачання становлять майже третину від обсягу поданої води в мережу і постійно зростають. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Андрій Клюєв, повідомляє її прес-служба.

Клюєв зазначив, що в Україні падає якість питної води, зростає потенційна загроза виникнення надзвичайних ситуацій, погіршується епідеміологічна ситуація. За його словами, в незадовільному стані перебуває більшість децентралізованих об'єктів водопостачання - бюветів і колодязів, а артезіанські води в багатьох регіонах вимагають додаткового очищення.

Андрій Клюєв вважає за необхідне посилення відповідальності за порушення вимог законодавства з питань забезпечення якості водних ресурсів та питної води - занадто багато випадків його невиконання. "Велика кількість порушень в межах водоохоронних зон та прибережних смуг - такі землі надають у тимчасове користування і у приватну власність, на них навіть виникають несанкціоновані звалища", - сказав він.

Голова Ради нацбезпеки і оборони поскаржився на брак коштів на модернізацію систем водопостачання і додав, що важливо провести паспортизацію об'єктів водопостачання, - це дасть можливість проводити адекватний аналіз їх стану.

Досьє на Андрія Клюєва 

Яку воду п'ють кияни: якість у кранах і бюветах

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини