У посадових осіб УЦОЯО при обшуку виявили $130 тис. - ГПУ

22.07.2015, 14:48
У посадових осіб УЦОЯО при обшуку виявили $130 тис. - ГПУ - Фото
db17267425a7db2777a899cb96401b5b.jpg
При обшуку у подні сказав заступник геосадових осіб Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) виявлено $130 тис. і комп'ютерну техніку, з якої проводилося втручання в систему оцінювання якості освіти. Про це сьогодні сказав заступник генерального прокурора України Олег Заліско, передає  УНІАН.

"За результатами обшуків, що були проведені як у центрі, так і за місцем проживання окремих посадових осіб, виявлено комп'ютерна техніка, з якої, як вважає орган попереднього слідства, проводилося втручання в систему; виявлені грошові кошти в розмірі $130 тис .; виявлена ​​певна переписка, яка дає підстави органу попереднього розслідування підозрювати окремих осіб у вчиненні конкретних корупційних кримінальних правопорушень", - сказав Заліско.

Відзначається, що злочин за своєю суттю є складним. "Ми маємо факт зловживання службовим становищем шляхом вчинення кіберзлочини, що вимагає відповідного проведення експертиз з метою встановлення як, і в якій формі і яким способом було здійснено втручання в цю систему", - додав Заліско.

Раніше система оцінки якості освіти вважалася захищеною.

Нагадаємо, 21 липня Генеральна прокуратура повідомила, що посадові особи керівного складу УЦОЯО Міністерства освіти і науки викриті в несанкціонованому втручанні в систему оцінки якості освіти та Реєстр осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання, для зміни інформації на користь третіх осіб.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?