RU

У поминальні дні маріупольцям полегшать проїзд за межу міста

17.04.2015, 12:58
У поминальні дні маріупольцям полегшать проїзд за межу міста - Фото
f94e1adaae0df6dd20c61bcdcbacfd54.jpg
Штабом АТО в секторі М для жителів Маріуполя був визначений порядок відвідування поховань у поминальні дні, які знаходяться за межею міста. Про це повідомляє прес-служба Маріупольської міської ради.

Наголошується, що з метою створення максимально зручних умов для жителів Маріуполя при відвідуванні місць поховань у поминальні дні (субота - 18.04, неділя - 19.04, понеділок - 20.04, вівторок - 21.04), визначений наступний порядок проїзду до місць поховань, що знаходяться за межею міста Маріуполя: для проїзду на Старо-Кримське кладовище необхідно мати при собі паспорт громадянина України; для відвідування місць поховання, що знаходяться в стороні лінії розмежування, необхідно мати при собі паспорт громадянина України та зареєструватися при проходженні контролю на блокпосту.

"Кількість громадян, які виїхали, має відповідати кількості тих, хто повернулися. У разі якщо люди планують повернутися не відразу, необхідно вказати точну дату повернення. Відносно громадян, які не повернулися через вищевказаний блокпост в Маріуполь, буде вжито заходів щодо їх розшуку", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що проїзд до місць поховання, що знаходяться на території, тимчасово непідконтрольній Українській армії, здійснюється в установленому порядку за наявності перепусток (порядок відвідування даних територій не змінений).

Дані особливості не поширюється на відвідування місць поховань, розташованих у межах міста Маріуполя.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини