RU

У Пакистані затримали можливих вбивць українців, - МЗС

20.08.2013, 13:40
У Пакистані затримали можливих вбивць українців, - МЗС - Фото
Євген Перебийніс
Міністерство закордонних справ України підтверджує арешт групи терористів, які можуть бути причетними до вбивства українських туристів у Пакистані. Про це сказав сьогодні на брифінгу начальник департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Перебийніс зазначив, що міністерство отримало інформацію від посольства, яке з посиланням на регіональну поліцію підтверджує факт арешту групи осіб у Пакистані, які підозрюються в причетності до терактів і ряду вбивств.

"У той же час офіційного підтвердження цієї інформації з боку центральних правоохоронних органів Пакистану у нас поки немає. У нас також немає підтвердження того, що ця група має відношення до теракту, скоєного по відношенню до українських туристів. Ця інформація ще має бути перевірена", - сказав він.

Нагадаємо, 23 червня в Пакистані терористи вбили трьох українських альпіністів. Крім того, бандити застрелили одного литовця, двох словаків, трьох китайців, одного непальца і одного пакистанця.

Напад на альпіністів стався в базовому таборі біля вершини Нанга-Парбат. Раніше ця місцевість на півночі підконтрольній Пакистану частині Кашміру вважалася цілком безпечною для іноземців. Відповідальність за напад взяли на себе пакистанські таліби. Вони заявили, що створили спеціальний підрозділ для вбивств іноземців, щоб домогтися від США припинення ударів по ним з безпілотних літаків.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини