RU

У НАСА показали фотографію супутника Сатурна Реї

28.05.2015, 10:49
У НАСА показали фотографію супутника Сатурна Реї - Фото
Фото: nasa.gov
У Національному управлінні з повітроплавання і дослідження космічного простору показали високоякісний фотознімок другого за величиною супутника Сатурна - Реї. Зображення було отримано зондом Cassini ще 10 лютого 2015 року з відстані 56 тисяч кілометрів, повідомляється на підсайті НАСА по місії "Кассіні-Гюйгенс".

Згідно з опублікованою інформацією, роздільність даного знімка - близько 330 метрів на піксель.

Рея - крижане тіло з середньою щільністю, рівної 1233 кг/м³. Настільки низька щільність свідчить, що кам'яні породи становлять менше третини маси супутника, а решта припадає на водяний лід. Відзначається, що Cassini визначив наявність у супутника дуже розрідженої атмосфери, в якій міститься кисень і вуглекислий газ
.

По кліку - зображення в оригінальному дозволі:
pia18316-1041small.jpg


Cassini - автоматична міжпланетна станція, частина космічної програми "Кассіні-Гюйгенс". Місія є спільним проектом НАСА і Європейського космічного агентства. Її основна мета - дослідження Сатурна, його кілець і найбільшого супутника планети - Титана.

Станція Cassini була запущена 15 жовтня 1997 року. 1 липня 2004 року він вийшов на орбіту Сатурна. 25 грудня 2004 року від супутника відокремився зонд Huygens, який 14 січня 2005 року висадився на поверхні Титану.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини