У Німеччині померла особистий секретар Геббельса

30.01.2017, 12:07
У Німеччині померла особистий секретар Геббельса - Фото
Брунгільда Помзель(фото - EPA)

Брунгільда Помзель, яка працювала у міністра пропаганди нацистської Німеччини Йозефа Геббельса протягом трьох років, померла 27 січня в Мюнхені

У Мюнхені померла 106-річна Брунгільда ​​Помзель, яка протягом трьох років була особистим секретарем міністра народної освіти і пропаганди нацистської Німеччини Йозефа Геббельса. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Смерть жінки підтвердив режисер Крістіан Кренес, який зняв про Помзель в 2016 році документальний фільм Німецьке життя. Він уточнив, що жінка померла 27 січня у сні в своєму будинку. 11 січня жінка відзначила свій 106-й день народження.

Помзель працювала у Геббельса з 1942 року до його самогубства 1 травня 1945 року.

Після Другої світової війни вона довгий час жила у відносній безвісності, поки німецька газета не опублікувала інтерв'ю з нею в 2011 році. Пізніше про її життя зняли документальний фільм.

15 грудня 2016 австрійський парламент прийнял спеціальний закон, який дозволяє владі вилучити будинок, в якому в 1889 році народився Адольф Гітлер. Таким чином, влада хоче запобігти перетворенню будівлі на місце паломництва неонацистів.

Читайте також: Книга Mein Kampf стала бестселером у Німеччині в 2016 році

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами