RU

У МЗС України пояснили, кого і чому можуть не пустити до Росії

20.11.2013, 13:36
У МЗС України пояснили, кого і чому можуть не пустити до Росії - Фото
Фото: dpsu.gov.ua
У Міністерстві закордонних справ пояснили, як будуть діяти запроваджені Росією нові правила заборони в'їзду для адмінпорушників.

Відповідне роз'яснення розміщено на Урядовому порталі.

Росія посилила відповідальність іноземців та осіб без громадянства за порушення міграційного режиму. Зокрема, підставами для заборони в'їзду на територію Росії можуть бути: перевищення дозволеного терміну перебування на 30 і більше доби; неодноразове (два і більше) протягом трьох років залучення в РФ до адміністративної відповідальності; ухилення від сплати податку або адміністративного штрафу в період попереднього перебування в РФ.

"З метою з'ясування причин встановлення та терміну дії заборони громадяни, яким було відмовлено у в'їзді до Російської Федерації, можуть особисто або через законного представника направити звернення у Федеральну міграційну службу РФ", - повідомили в МЗС.

Можна також відправити електронний обіг шляхом заповнення відповідної форми на сайті www.fms.gov.ru. Рішення про встановлення заборони в'їзду в Російську Федерацію може бути оскаржено в судовому порядку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини