RU

У Москві мають намір створити "Ноїв ковчег"

25.12.2014, 18:13
У Москві мають намір створити
МДУ ім. Ломоносова
Науково-дослідний проект по створенню депозитарію для зберігання біоматеріалів вартістю 1 млрд рублів буде здійснено в науково-технологічній долині Московського державного університету ім. Ломоносова. Про це заявив на прес-конференції ректор вузу Віктор Садовничий.

"Нам виділений найбільший грант Російського наукового фонду. Я називаю цей проект "Ноїв ковчег". Він передбачає створення депозитарію - банку даних всього живого на Землі, включаючи і те, що було раніше, і ті види, які зникають, і ті, які здраствують. Якщо цей проект буде реалізований, Росія перша в світі створить "Ноїв ковчег", - наводить слова Садовничого ТАСС.

Вчений стверджує, що в сховищі реалізують можливість криогенного зберігання різного клітинного матеріалу, який пізніше можна буде репродукувати. Буде створена система, що об'єднує банк даних з іншими сховищами подібної інформації, які є в Росії і, можливо, за кордоном.

Відзначимо, що так звану науково-технологічну долину при МГУ площею майже 430 тис.кв метрів планується побудувати до 2018 року в районі "Воробйових гір".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини