RU

У Міністерстві освіти планують скасувати пластикові дипломи

07.05.2015, 17:27
У Міністерстві освіти планують скасувати пластикові дипломи - Фото
Сергій Квіт
Пластикові дипломи про вищу освіту не потрібні, а їх вигляд не має значення. Про це під час відвідин Ужгородського національного університету заявив міністр освіти і науки Сергій Квіт, повідомляє osvita.ua.

"Пластикові дипломи не потрібні. І коли вам кажуть, що він краще захищений, то це повний абсурд. Тому що є серія та номер, що підтверджують диплом", - зазначив міністр.

За його словами, університети повинні виготовляти дипломи, які повинні містити обов'язкову інформацію.

"Він повинен бути паперовий, дизайн залежить від вас. Зазначу, що пластикових дипломів немає ніде в світі. Вид не грає ролі, а ціна має значення", - пояснив міністр.

Нагадаємо, 31 березня Кабінет Міністрів затвердив перелік інформації, яка повинна міститися в документах про вищу освіту державного зразка. Постановою Кабміну також визначена гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка, яка не повинна перевищувати двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Міністерству освіти і науки було доручено в місячний термін затвердити форму документів про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка та додатків до них. Відзначається, що документи про вищу освіту і наукові ступені державного зразка та додатки до них, видані до набрання чинності постанови, є дійсними і обміну не підлягають.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини