RU

У міліції кажуть, що DDoS-атаки їх не лякають

03.02.2012, 14:35
У міліції кажуть, що DDoS-атаки їх не лякають - Фото
Володимир Поліщук
Зняття заборони на використання домену EX.UA не означає, що влада злякалася хакерських атак. Про це сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів, заявив начальник управління по зв'язках зі ЗМІ МВС Володимир Поліщук.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Поліщук уточнив: "Якщо ви думаєте, що такі події, як DDoS-атаки на наші сайти, повинні перекреслити все наше законодавство і всі наші міжнародні угоди, то ви помиляєтеся".

Поліщук пояснив, що тимчасова заборона на використання домену була пов'язана з необхідністю проведення певних слідчих дій, і зараз проблеми в роботі сайту EX.UA можуть бути пов'язані хіба що з вилученням частини обладнання, яке направлено на експертизу в рамках слідчих дій. У той же час, він наголосив, що, використовуючи інше обладнання, компанія EX.UA може розміщувати на своєму сайті легальний контент.

"Вони можуть користуватися доменом, і нехай вони це роблять, і з задоволенням і ви, і я, і мій син будемо заходити туди і качати ту продукцію, яка не є контрафактною і не заборонена для масового використання", - сказав він.

При цьому Поліщук додав, що в рамках розслідування кримінальної справи, в якій фігурує компанія EX.UA, було прийнято рішення передати цю кримінальну справу з Печерського районного управління до слідчого управління МВС України в місті Києві. "Досудове слідство триває, ця кримінальна справа є резонансною і, природно, знаходиться на контролі тимчасово виконуючого обов'язки міністра внутрішніх справ", - додав він.

Нагадаємо, 31 січня правоохоронні органи закрили веб-ресурс ЕХ.UA за порушення прав інтелектуальної власності. Користувачі, обурені припиненням роботи EX.UA, поширили в соцмережах заклики атакувати сайти органів влади - особливо МВС і президента - на знак протесту. У багатьох коментарях до події на Facebook містилися прямі вказівки до того, як взяти участь в DDoS-атаці через консоль.

За даними Держспецзв'язку, максимальна кількість запитів, спрямованих на відмову роботи інтернет-представництва президента, складає приблизно 140 тис. запитів в секунду. "Такий тип атак має на меті блокування веб-ресурсу шляхом надіслання великої кількості запитів, тобто спрямований на перевантаження ресурсу", - йдеться в повідомленні. IP-адреси, з яких проводяться атаки, передані в правоохоронні органи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини