RU

У Криму звільнено вчительку, яка назвала школяра татарською пикою

07.12.2012, 15:26
У Криму звільнено вчительку, яка назвала школяра татарською пикою - Фото
f7df53cac2345fba4d2f63d254dfb6f7.jpg
Вчителька, яка назвала учня 6 класу сімферопольської гімназії №11 Рідвана Місуветова татарської пикою, звільнена. Про це заявила новопризначена міністр освіти, науки, молоді та спорту Криму Наталя Гончарова.

Як повідомляє Крым.Комментарии, Гончарова підкреслила: "Це обурливо, це неприпустимо, однозначно. Ми піднімали питання перед управлінням освіти, що такий вчитель не може і не повинен працювати в школі".

Міністр підтвердила, що вчителька написала заяву за власним бажанням, посилаючись на поганий стан здоров'я. "Вона тільки що вийшла з лікарняного. Хоча міру провини вчителя ми аніскільки цим не зменшуємо. Вже є наказ управління освіти про її звільнення", - сказала вона. Щоб уникнути подібних інцидентів в майбутньому, в плани управлінь освіти на 2013 рік зараз вносяться заходи, які націлені на ефективну боротьбу з подібними негативними явищами. "У світлі даних подій ми активізуємо цю роботу", - резюмувала міністр.

Нагадаємо, міжнаціональний конфлікт стався в сімферопольській гімназії №11. Викладач назвала учня 6 класу Рідвана Місуветова татарськоїюпикою. Розмова була записана на диктофон ученицею. "Цю пику я запам'ятала давно. Мені хочеться по вуху йому дати, щоб у нього кров бризнула з іншого вуха. Я вас зі сходів спущу, а сама піду зі школи. Щоб ви розбилися вщент! Тому що ви все одно не потрібні в цьому суспільстві. Вони що тут у вас - владу взяли над вами? І всі татари сидять бешкетують. Вони що, в татарську школу захотіли? Так ідіть звідси ", - йдеться у записі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини