RU

У Київському метрополітені знайшли порушень на 12,7 млн.грн.

16.10.2013, 16:15
У Київському метрополітені знайшли порушень на 12,7 млн.грн. - Фото
61265f1dc68d08557c28e23b0e5300ae.jpg
Прокуратура виявила в діях посадових осіб Київського метрополітену фінансових зловживань на 12,7 млн.грн. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Повідомляється, що за результатами перевірок законності використання бюджетних коштів, виділених комунальному підприємству "Київський метрополітен" для будівництва Куренівсько-Червоноармійської лінії метро, столична прокуратура встановила

У ході перевірок встановлено, що зазначені порушення були допущені посадовими особами КП "Київський метрополітен" в 2008-2012 роках, зокрема, під час закупівель комунальним підприємством товарів і послуг за державні кошти.

Так, прокуратура виявила факт придбання в 2011 році комунальним підприємством ескалаторів для облаштування ділянки метрополітену від станції метро "Либідська" до "Виставковий центр" за завищеною на понад 4,6 млн.грн. вартості.

Крім того, вартість пожежно-охоронної сигналізації для "синьої" гілки метрополітену, яка придбана у переможця конкурсних торгів, була завищеною майже на 1 млн.грн., а технічні пристрої для управління об'єктами на цій же ділянці - на 275 тис.грн.

Перевірка також виявила неправомірне збільшення вартості проектних робіт з будівництва ділянки від станції "Виставковий центр" до Одеської площі і необгрунтована зміна витрат на виконання цих робіт на загальну суму 6,9 млн.грн.

Відомості про вказані факти прокуратурою внесено в ЄРДР за ч. 2 ст. 364 КК України - зловживання владою і ч. 5 ст. 191 КК України - привласнення державних коштів в особливо великих розмірах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини