У Києві відбудеться тренінг "Як повернутися до щасливого життя?" p

06.07.2017, 10:00
У Києві відбудеться тренінг
8c1aa5ace70dd2b156140bd2f150b85c.jpg

На правах реклами

13 липня в Києві стартує один з найгучніших в СНД тренінгів особистісного росту та побудови гармонійних відносин - Sparta PRO

Цей тренінг має таку популярність в СНД, завдяки тому, що всього за 4 дні люди повністю трансформуються та:

1. Розуміють, що таке усвідомленість і навіщо вона потрібна в звичайному житті.

2. Усвідомлюють свої сильні сторони і починають їх застосовувати.

3. Визначають ефективні життєві позиції і роблять їх базовими.

4. Вчаться тому, як перетворити позитивне мислення в джерело постійної сили і впевненості.

5. Вчаться досягати цілей і надихати себе і оточуючих людей на вчинки.

6. Вчаться будувати гармонійні стосунки.

Давайте відверто, як часто у вас хоч раз виникала одна з подібних думок? «Не можу перемогти свої звички», «Стосунки з коханими і в сім'ї не радують», «Не вистачає ефективності / мотивації, щоб йти до мети», «Періодично впадаю в апатію», «Живу в тривозі та сумнівах», «Знаю, що робити, але ніяк не можу почати ».

І якщо задуматися, то дійсно, майже всі ми тягнемо мішок своїх страхів та сумнівів за спиною. Ні в школах, ні у ВНЗ, ніхто не вчить позбавлятися від цього вантажу.

Залежності, страхи, сумніви, лінь, апатія, образи - це все забирає багато сил кожен день. Саме тому не виходить міняти життя в кращу сторону. Як би не хотілося уникнути правди, але саме тому навіть не має сил змінювати своє життя.

І саме з подібними страхами, блоками, негативними установками і переконаннями працюють ось уже багато років відомі в СНД тренери курсу Sparta PRO Антон «Бритва» Руданов та Едгар Новопашин.

Антон Руданов - є засновником найбільшого чоловічого співтовариства в СНД і головним тренером проекту "Спарта", тренером-практиком з 8-річним досвідом.

Едгар Новопашин - психолог, тренер особистісного росту, за плечима якого 16 років роботи як з приватними клієнтами, так і з великими корпораціями в СНД.

В цьому році тренінг Sparta PRO проходить вперше і можливо в слідуючий раз пройде тільки в 2018, тому що графік у тренерів розписаний на рік вперед.

Тому, якщо ви маєте намір змінити кардинально результати в своєму житті, в стосунках і стати набагато щасливішими - то ці 4 дні безперервної роботи над створенням фундаменту вашого щасливого життя - безумовно варті уваги!

Нагадуємо, старт тренінгу 13 липня 2017

Деталі на pro.sparta.kiev.ua

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook и Google+: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников