У Києві судитимуть капітана міліції за фабрикацію доказів

У Києві судитимуть капітана міліції за фабрикацію доказів - Фото
25.06.2013, 15:15

28-річна капітан міліції власноруч підсипала наркотики затриманому, щоб відкрити кримінальну справу

У Києві судитимуть капітана міліції, яка сфальсифікувала речові докази з метою підвищення статистичних показників свого підрозділу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

За інформацією прокуратури, у вересні 2012 року столичними оперативниками був затриманий 33-річний киянин, у якого виявили речовину зеленого кольору рослинного походження, яка за результатами експертизи виявилася наркотичним засобом - канабіс. Маса вилученої речовини становила 4,42 г, що, згідно із законодавством, є невеликою кількістю і передбачає адміністративну відповідальність.

"Щоб притягти затриманого до кримінальної відповідальності, 28-річна капітан міліції власноруч підсипала наркотики у вилучену порцію, збільшивши масу більш ніж удвічі. Таким чином, у справі були сфабриковані докази і, як наслідок, щодо затриманого було незаконно винесено постанову про притягнення його до кримінальної відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Прокуратурою столиці офіцера міліції викрили у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.3. 364 КК України - зловживання службовим становищем.

Обвинувальний акт у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.3. 364 КК України - зловживання службовим становищем - стосовно міліціонера спрямований до суду для розгляду по суті.
Популярне