У Києві провели унікальну операцію на серці, яка знижує витрати

19.12.2016, 12:23
У Києві провели унікальну операцію на серці, яка знижує витрати - Фото
Фото: heart.kiev.ua
16 грудня вперше в Україні провели унікальну операцію на серці: пацієнтці встановили новий клапан аорти, виготовлений з тканин її тіла - навколосерцевої сумки. Про це йдеться в повідомленні прес-служби київського Інституту серця, на базі якого були проведені всі заходи.

"З професором Романом Пшебильським вперше в Інституті серця зробили дві операції Озакі. Чудовий результат. Нові європейські технології рятують життя українським пацієнтам. Продовжуємо інтегрувати українську медицину до Європи", - написав у себе в Facebook український кардіохірург, директор інституту професор Борис Тодуров.

Читайте також: Дев'ятеро людей в день. Скільки коштує нерозвинена трансплантологія

За даними інституту, впровадження операції Озакі дозволить "значно" зменшити витрати як на проведення самого оперативного втручання, так і на лікування в післяопераційному періоді. Після такої операції пацієнти можуть займатися спортом і народжувати дітей.

Читайте також: У Києві провели першу операцію на дитячому серці без наркозу

"Такі операції - це, перш за все, істотна економія для пацієнтів: їм не потрібно витрачатися на штучний клапан", - зазначив завідувач відділенням кардіохірургії дорослих Сілезького Центру хвороб серця в Забже д-р Роман Пшибильський.

У Києві провели унікальну операцію на серці, яка знижує витрати

Перевага такої операції над поширеною в Україні заміною аортального клапана механічним протезом - краща якість життя пацієнтів в післяопераційному періоді, так як зникає необхідність у довічному вживанні антитромботичних препаратів.

За словами Тодурова, тепер в Інституті серця такі операції зможуть робити вітчизняні хірурги. Спецінструменти, розроблені автором методики, планують замовити на одному з оборонних підприємств.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина