RU

У Києві ДАІ затримує сотні автомобілів за неоплачені штрафи

05.07.2013, 09:27
У Києві ДАІ затримує сотні автомобілів за неоплачені штрафи - Фото
9df7653f8ff3eae821b43ead3ce001a5.jpg
Як повідомляє прес-служба столичної ДАІ, з початку нинішнього року інспектори київської Державтоінспекції затримали майже 1500 автомобілів, які  знаходились у розшуку за рішенням державної виконавчої служби.

Столична Державтоінспекція звертає увагу водіїв на те, що майже половина всіх виявлених автомобілів затримувалися саме через несвоєчасну оплату водіями штрафів за порушення ПДР.

Враховуючи ситуацію, що склалася, ДАІ радить водіям дотримуватися Правил дорожнього руху, а у разі порушення - не затягувати з оплатою штрафу. У відповідності зі ст.307 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штраф за порушення ПДР повинен бути сплачений не пізніше 15 днів з дня вручення постанови порушнику про накладення штрафу. У разі несплати штрафу у встановлений строк, постанова надсилається для примусового виконання до державної виконавчої служби.

Також у відомстві розповіли, що для оплати штраф можна звернутися в будь-яку установу банку України. "Зверніть увагу. При оплаті штрафів за порушення Правил дорожнього руху в квитанціях необхідно обов'язково вказувати не тільки код платежу, прізвище, ім'я ,по батькові платника, а й серію і номер протоколу про адміністративне правопорушення", - підкреслили в ДАІ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини