У Харкові ховають сім'ю обезголовленого судді

У Харкові ховають сім
Сім'я судді проживала в дуже скромних умовах (фото - кадр з оперативної відеозйомки)
05.02.2013, 12:41

На прощальну церемонію приїхали родичі вбитого служителя Феміди і його колеги

На 18-му кладовищі Харкова сьогодні прощаються з суддею Фрунзенського райсуду Володимиром Трофимовим, його дружиною, сином і невісткою. Відспівування проходить прямо на кладовищі, хоча недалеко від нього є церква. Обезголовлені тіла ховають у закритих трунах, - передає  Комсомольська правда в Україні.

Нагадаємо, на початку січня на брифінгу в Харкові Генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що вбивство сім'ї судді буде розкрито найближчим часом. "Залишилося дві версії, одна з яких основна. Ми прогнозуємо, що з двох версій, швидше за все, залишиться версія вбивства, вчиненого з метою заволодіння майном потерпілого, тобто, тема колекціонування монет", - підкреслив він. Також генпрокурор додав, що слідство продовжує відпрацьовувати версію, пов'язану з професійною діяльністю судді.

У Харкові вранці 15 грудня 2012 року - в День працівників суду - у власній квартирі було вбито 58-річного суддю Фрунзенського районного суду Володимира Трофимова і всю його сім'ю - 59-річну дружину, 30-річного сина і 29-річну цивільну дружину сина. Всім убитим відрізали голови, причому синові Трофімова відрізали голову, коли той був ще живий. Голови жертв вбивці забрали із собою.
Популярне