RU

У Харкові заарештовано міліціонерів, які затримали п'яного суддю

13.06.2013, 13:32
У Харкові заарештовано міліціонерів, які затримали п'яного суддю - Фото
b3f2b8336bae52a159b6158c786fa584.jpg
Як повідомили в Управлінні державної служби охорони України, вчора опівночі в центр спостереження в Харківській області надійшов сигнал тривоги з одного з кафе Харкова. За викликом була спрямована спецгрупа затримання та патрульна служба.

"На місці події, у дворі вказаного кафе, до міліціонерів звернувся охоронець цього закладу, який повідомив, що в приміщенні кафе відбувається бійка", - сказано в офіційному повідомленні, розміщеному на сайті Управління державної служби охорони.

"Підійшовши до кафе, співробітники міліції побачили, як невідомий громадянин зі слідами крові на обличчі, що знаходиться в стані сильного алкогольного сп'яніння, вдарив охоронця кафе. Після цього зазначений громадянин продовжив вести себе агресивно, розмахуючи руками і погрожуючи розправою відвідувачам кафе", - повідомили в управлінні.

Співробітники управління спробували "припинити хуліганські дії", однак невідомий на вимоги ніяк не реагував. "Працівники міліції попередили правопорушника про можливість застосування засобів фізичного впливу та спеціальних засобів. Однак той кинувся до одного з міліціонерів і намагався відібрати у нього табельну вогнепальну зброю АКС-74У, викрикуючи при цьому, що зараз усіх перестріляє", - додали в управлінні.

"Діючи відповідно до вимог ст.13 та п.4 ст.14 закону України про міліцію, з метою затримання особи, яка вчиняє правопорушення, а також припинення протидії законним вимогам міліції, працівники міліції застосували щодо правопорушника засоби фізичного впливу і наручники", - сказано в повідомленні.

Після цього, зазначили в управлінні, затриманий представився суддею одного з районних судів Харкова, проте ніякого службового посвідчення не надав. Пізніше, після прибуття на місце події співробітників прокуратури Харкова, було встановлено, що затриманий дійсно є суддею районного суду, 1975 року народження. Після встановлення його особи наручники з нього зняли і передали представникам прокуратури.

Під час затримання двоє громадян із числа відвідувачів кафе заважали співробітникам міліції виконувати свої службові обов'язки, у зв'язку з чим на місце події були викликані і направлені додаткові наряди міліції охорони та патрульної служби. На місце події прибуло також керівництво прокуратури і міліції, в тому числі служби внутрішньої безпеки, додали в управлінні.

Проводиться службова перевірка. Матеріали направлені до районної прокуратури міста Харкова.

У тей же час, як стало відомо сьогодні, вранці 13 червня з ініціативи органів прокуратури, на підставі рішення суду, двоє міліціонерів Державної служби охорони були заарештовані.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини