RU

У Керченській протоці в льодовий полон потрапили понад 100 суден

07.02.2012, 13:28
У Керченській протоці в льодовий полон потрапили понад 100 суден - Фото
Фото: ЕРА
Капітан Бердянського морського торгового порту Олександр Марухненко каже, що льоди "закупорили" Керченську протоку. Сильний поривчастий вітер до 20 м / сек, морози до -21 градуса сприяють активному утворенню льоду, зрушення льодових полів, виникненню торосів, - передає МИГ.

В даний момент прохід через Керченську протоку зупинений. У льодовому полоні опинилися 109 судів. З них чотири слідували в порт Бердянська. Ще 2 судна, які були завантажені в порту, спробували вийти в море, але змушені були повернутися до причалів.

Єдиний в Азовському морі криголам "Капітан Білоусов", приписаний до Маріупольського порту, в умовах, що може забезпечити безпечну проводку лише 5-6 суден одночасно.

Напередодні в акваторії Азовського моря на відстані близько 50 км від Бердянська потрапив в аварійну ситуацію суховантаж "Авак-1" під прапором Панами. Суховантаж, який рухався по маршруту Керч-Ростов-на-Дону, отримав пробоїну. Після інциденту весь екіпаж - 12 осіб - зійшов на лід. Незабаром вертоліт МНС зняв людей з льоду і доставив до Сімферополя.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини