RU

У "Каравані" розповіли, що спровокувало вбивцю охоронців

27.09.2012, 16:22
У
bc657b12107f3875f5c00ce204110cd7.jpg
Начальник служби безпеки ТРЦ "Караван" Сергій Осташенко розповів, що злочинець, який  розстріляв охоронців, спочатку був затриманий за зарядний пристрій, в кімнату охорони пройшов добровільно, а стріляти почав, почувши про міліцію, - передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ.

Осташенко зазначив, що спочатку співробітники  комплексу охорони не затримували підозрюваного у крадіжці. "Людина спокусилася на наше майно, спрацювала рамка, йому запропонували сплатити те, що він не сплатив, він відмовився. Йому запропонували пройти для розгляду в кімнату старшого по зміні. Він добровільно пройшов, його ніхто за руки не тягнув. Решта розвивалося так, як розвивалося ", - сказав він.

Осташенко додав, що не знає, про що йшла розмова в самій кімнаті так як аудіозаписи там немає. "З того, що на відео бачив я - людина дістала чохол від пістолета, що насторожило охоронців. Тільки із цього, я так розумію, сталося те, що сталося. В таких випадках ми викликаємо працівників міліції. Імовірно, як тільки він почув про таку команду старшого по зміні, він почав стріляти", - розповів він.

Коментуючи відео, яке з'явилося в інтернеті, Осташенко підкреслив, що не знає, хто розмістив його в мережі. "Я хочу уточнити, що він вкрав НЕ флешку, а зарядний пристрій і чотири акумулятори до нього. Можливо, там ще була і флешка, це вже міліціонери вилучали, але він затримувався за крадіжку зарядного пристрою", - розповів Осташенко. За його оцінкою, сума вкраденого становить до ста гривень.

На зауваження про те, що охоронці не намагалися наздогнати злочинця, Осташенко зазначив: "Постріли вони чули. А знайдіть мені героя, який би без зброї поліз під кулі".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини