RU

У Донецьку швидка забрала п'ятьох чорнобильців

21.11.2011, 16:22
У Донецьку швидка забрала п'ятьох чорнобильців - Фото
e73bed309d5f75cfd045a202ebc24283.jpg
У Донецьку сьогодні госпіталізовано 11 чорнобильців, які з 15 листопада голодували, протестуючи проти скорочення їм пенсійних виплат. Про це повідомив представник ініціативної групи чорнобильців у Донецьку Володимир Сумаруков.

Як повідомляє УНІАН, Сумаруков сказав, що п'ятьох людей забрала швидка по донецьких лікарнях, а ще шестеро поїхали самі в м. Старобешево, їм швидка дала розпорядження, для них вже готові ліжка в місцевій лікарні.

Сумаруков зазначив, що всім госпіталізованим вони готують заміну - в голодовку вступають нові чорнобильці, які беруть участь в акції протесту.

"До вечора кількість голодуючих - 43 - ми збережемо. Будуть мінятися люди. Тим, хто втомився морально і фізично, буде знайдено заміну. За 10 днів ми вже бачимо стан кожної людини, до того ж 8 людей ночують у холодних наметах. У першу чергу ми хочемо вивести їх, щоб голодуючі знаходилися тільки в опалюваному наметі", - пояснив Сумаруков.

Нагадаємо, чорнобильці домагаються виплати в повному обсязі пенсій за судовими рішеннями.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що уряд України розглядає можливість збільшення пенсії ліквідаторам Чорнобильської аварії - інвалідам I групи до 4 тис.грн. з 2012 року. "Рішення повинно бути справедливим, і ми таке рішення знайдемо, піднімемо пенсію чорнобильцям-ліквідаторам - інвалідам I-III груп, потім підемо далі... чорнобильцям-ліківідаторам - інвалідам I групи - приблизно 4 тис.грн., іншим групам - 3 тис. грн . в наступному році ", - сказав він 18 листопада під час відвідування Київського центру радіаційного захисту від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Азаров наголосив, що для уряду всі чорнобильці рівні, і буде несправедливо, якщо деякі з них за рішенням судів будуть отримувати пенсію від 8 до 30 тис.грн., а інші - на рівні 2 тис.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини