RU

У Дніпропетровську страйкують водії трамваїв

19.12.2013, 09:51
У Дніпропетровську страйкують водії трамваїв - Фото
d72838427abcd57fa417b54af43ef698.jpg
19 грудня вранці більше 100 співробітників комунального підприємства Дніпропетровський Міськелектротранспорт перекрили виїзд з трамвайно-тролейбусного депо, вимагаючи погашення боргів із заробітної плати за 2,5 місяця.

Сьогодні на 14 трамвайних маршрутів у Дніпропетровську не вийшло близько 155 одиниць трамвайних вагонів. Люди, що перекрили виїзд з трамвайного депо, заявили, що вони будуть продовжувати страйк до тих пір поки вони не отримають гарантії про отримання заробітної плати.

Виконуючий обов'язки начальник департаменту транспортного зв'язку Дніпропетровської міськради Ірина Прилипа повідомила, що гроші на рахунках казначейства у комунального підприємства є. "На жаль, переговори департаменту з казначейством про виплату заробітної плати співробітникам КП Дніпропетровський Міськелектротранспорт поки не увінчалися успіхом. І коли люди зможуть отримати заробітну плату, на жаль, ми не знаємо", - сказала Ірина Прилипа.

Вона також зазначила, що на сесії міськради в середу, 18 грудня, було виділено ще 5 млн. грн. на зарплату співробітникам КП Дніпропетровський Міськелектротранспорт.

Джерело: Мост-Днепр
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини