RU

У ДАІ розповіли про полегшену реєстрацію автомобілів

14.01.2013, 09:42
У ДАІ розповіли про полегшену реєстрацію автомобілів - Фото
e6238b9a8357b0d81751372435ddaa31.jpg
Як повідомляє прес-служба столичної ДАІ, у відомстві поінформували, що в Україні з метою підвищення ефективності роботи Державтоінспекції спрощені реєстраційно-екзаменаційні операції.

Зокрема, з початку нинішнього року запроваджено видачу свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу без попередньої видачі тимчасових реєстраційних талонів власникам транспортних засобів, які переїхали у зв'язку зі зміною місця проживання до іншого регіону держави або придбали автомобілі, зареєстровані в іншому регіоні, або ввезли їх на митну територію України, безпосередньо під час звернення громадян до реєстраційно-екзаменаційні підрозділи ДАІ.

Так за принципом "єдиного вікна" в столиці працюють 13 реєстраційно-екзаменаційних підрозділів ДАІ. Крім того, можливою стала пряма перереєстрація транспортного засобу з одного власника на іншого, а також здійснення реєстраційних операцій з автомототранспортом незалежно від місця проживання власника та регіону реєстрацію транспортного засобу.

Одночасно передбачено збереження номерного знака за транспортним засобом, а також його власником в межах одного регіону, врегульовані питання державної реєстрації самостійно зроблених транспортних засобів.

Крім того скасовано:

- Обов'язкова здача іспитів при відновленні втраченого водійського посвідчення;

- Обов'язкове експертне дослідження нових транспортних засобів під час проведення державної реєстрації (перереєстрації);

- Проведення оцінки вартості транспортних засобів під час їх реєстрації;

- Окрема процедура зняття з обліку транспортних засобів при їх відчуженні;

- Пред'явлення транспортного засобу при його перереєстрації у зв'язку зі зміною місця проживання власника та при відновленні втрачених або зіпсованих документів на транспортний засіб;

- Виключена відмова у проведенні державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортного засобу у разі, коли їх власники або уповноважені на їх використання особи мають заборгованість зі сплати штрафних санкцій за порушення правил, норм і стандартів у сфері безпеки дорожнього руху.

Одночасно на 25% стала дешевше спеціальна продукція (номерні знаки, бланки свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, водійських прав). Більш того, удвічі зменшено кількість платних послуг, що надаються громадянам підрозділами Державтоінспекції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини