RU

У ДАІ розповіли про чергові нововведення для автовласників

25.01.2013, 10:52
У ДАІ розповіли про чергові нововведення для автовласників - Фото
Фото: sai.gov.ua
ДАІ готує чергові нововведення для українських автовласників, які покликані спростити документальне оформлення транспортних засобів. Про це заявив начальник Департаменту Державтоінспекції МВС України Валерій Лозовий, - передає прес-служба ДАІ.

За словами Лозового, незабаром стане можливим оформлення довідки-рахунку на транспортний засіб при його перереєстрації без зняття з обліку. Також буде впроваджено продаж транспортних засобів, отриманих у спадщину, без їх попередньої перереєстрації на спадкоємця. Відповідний проект постанови вже подано на розгляд Кабінету міністрів України.

Поряд із цим продовжується переоснащення та забезпечення підрозділів ДАІ сучасними приладами фіксації порушень правил дорожнього руху з функціями фото-відеозйомки. На автошляхах держави відновлено роботу 95 стаціонарних постів ДПС ДАІ. Їх основні завдання - надання допомоги учасникам дорожнього руху, захист їхніх прав і законних інтересів, а також виявлення і припинення правопорушень. У минулому році ці об'єкти були обладнані системами відеоконтролю Рубіж, які в автоматичному режимі здійснюють відеофіксацію транспорту з розпізнаванням номерних знаків та перевірку їх по розшуковим реєстрами.

У поточному році ДАІ бере на озброєння автоматичні комплекси Гарпун. Цей прилад автоматично фіксує перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів, передає інформацію на віддалені стаціонарні пости ДПС чи мобільним нарядам ДАІ, працівники яких вживають відповідних заходів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини