RU

У ДАІ роз'яснили зміни у сплаті штрафів

18.07.2013, 10:34
У ДАІ роз'яснили зміни у сплаті штрафів - Фото
Фото: udai.kiev.ua
Як повідомляє прес-служба ДАІ, з 16 липня 2013 набув чинності наказ МВС України N606 про удосконалення процедури сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху та застосування механізму автоматичного заліку таких штрафів при отриманні коштів.

Згідно з цим наказом, щодня в автоматизовану систему "Управління фінансами МВС України" здійснюватиметься завантаження всіх сплачених штрафів за порушення ПДР, отриманих у територіальних органах Державної казначейської служби України.

"Таким чином, вдосконалено процедуру сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху, оскільки для громадян зникне необхідність у наданні копій квитанцій про сплату штрафів у підрозділи ДАІ", - розповіли у відомстві.

ДАІ звертає увагу громадян, що для точного внесення даних в систему необхідно правильно заповнювати квитанції. У реквізиті касового документа для ідентифікації обліку та контролю платежів до бюджету за кодом бюджетної класифікації 21081300 "Адміністративні штрафи у сфері забезпечення безпеки дорожнього" обов'язково потрібно без помилок вказувати серію і номер протоколу про адміністративне правопорушення.

Зразок заповнення квитанції про сплату штрафу за порушення ПДР:
       

У ДАІ роз'яснили зміни у сплаті штрафів
                               

Приклад заповнення поля "Призначення платежу":

*; 21081300; Аа1; 256123 * Козак Петро Іванович

- 21081300 - код платежу у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

- Аа1 - серія протоколу про адміністративні правопорушення

- 256 123 - номер протоколу про адміністративні правопорушення

- Козак Петро Іванович - прізвище, ім'я, по батькові правопорушника

Розділові знаки, зазначені між символами (призначеннями для ідентифікації платежу) заповнюються без пробілів, крім розділень по ПІБ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини