RU

У Буковелі відбудуться перегони з дружинами на шиях

07.03.2012, 12:06
У Буковелі відбудуться перегони з дружинами на шиях - Фото
cf8e72389b0abe7ad10bb0a5338d0f9f.jpg
У Міжнародний жіночий день будь-яка жінка буде мати законне право сісти на шию чоловікові, звісити ноги й з вітерцем прокотитися на ньому пару сотень метрів і ще приз за це отримати. Таку можливість отримають сімейні пари, взявши участь у першому Всеукраїнському чемпіонаті з подолання перешкод з дружиною на шиї, який відбудеться 8 березня в Буковелі.

Маршрут являє собою 250 метрів колії з численними перешкодами: снігові замети, лід і вогонь. Тобто учасникам належить не просто бігти, а й перестрибувати, перелазити і переповзати.

Жінці в цей час доведеться не так легко, як здається на перший погляд. Мало того, що становище дуже незвичайне - на шиї не сидять, а практично лежать на чоловічий спині, зачепившись ногами за плечі, та ще й балансувати доводиться, щоб благовірний ненароком не скинув цінний вантаж.

Доступно декілька типів перенесення: можна тягнути дружину в стилі пожежного, посадивши на плечі, і навіть догори ногами, обхопивши навколо талії. Можна придумати свій власний стиль. Головне, щоб жінка не торкалася землі ногами або іншими частинами тіла.

Також серед умов змагання: вага дружини не повинна бути менше 49 кг. В іншому випадку чоловікові доведеться взяти додатковий вантаж. На старті ніхто не питає в учасників підтвердження укладення шлюбу. Тому бігуни можуть нести на плечах чужих дружин, "позичених" на період чемпіонату у друзів або сусідів. Дрескод учасників - лижний костюм і чоботи, на голові шолом.

Подібні змагання вперше були проведені в 1992 році у Фінляндії, а пізніше поширилися в інші частини світу, зокрема в США та Гонконг. Наймасштабнішим і масовим вважається Північноамериканський чемпіонат з перенесення дружин, який влаштовують щороку на лижному курорті в Ньюрі, штат Мен, США.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини